Benefiční akce 2023

Rockové léto Červenka 15. 7. 2023

Již tradičně tento rok pořádáme Rockové léto v Července u Litovle 15. 7. 2023, kde oslavíme 30 let fungování našeho spolku. Nenechte si tedy naposledy ujít jedinečnou příležitost podpořit myšlenku pomoci lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění. Svou účastí tak získáte dobrý pocit z akce plné nevšedních zážitků, nejen z vystupujících kapel. Srdečně Vás zve Komunál, Alžběta, Rimortis, Donor, Vanaheim, Sarkonia, Absolut Deafers a Headfire, které opět vystoupí bez nároku na honorář. Milovníci zlatavého moku si tradičně mohou užít neomezenou degustaci piva vařeného s láskou a z nejkvalitnějších surovin. I letos se můžete těšit na fascinující vizuální efekty ohňové show. Samozřejmostí bude i bohaté občerstvení a rovněž i program pro děti. Na místě budou drobné dárkové předměty, jejichž koupí lze také podpořit dobročinné účely. Parkování a stanování ze soboty 15. 7. na neděli 16. 7. bude možné přímo v areálu. Kdo by chtěl přijet na delší dobu, tak může stanovat v kempu v Litovli.

Výtěžek z benefiční akce bude směřovat stejně jako v minulých letech ARCUS – onko centru, z.s., které poskytuje na území celé České republiky pomoc lidem, kteří onemocněli některým z mnoha zhoubných nádorových onemocnění. Předem velké díky všem vystupujícím, partnerům, dobrovolníkům a všem empatickým a štědrým návštěvníkům za jejich podporu a naplnění samotné myšlenky benefice.

Vstupenku je nyní možné zakoupit v TIC Litovel a IC Olomouc na Horním náměstí. Cena vstupenky v předprodeji je 450 Kč, cena poštovného 70 Kč. Budete-li chtít vstupenky zaslat poštou, musíte zaplatit na účet spolku ARCUS – onko centrum, č. účtu: 2700226536/2010 (Fio Banka), VS: uveďte Vaše mobilní číslo, zpráva pro příjemce: uveďte Vaše jméno a příjmení. Adresu pro zaslání vstupenek pošlete na e-mail: Denisa.Varekova@seznam.cz nebo na mobil: 608 733 761.

Děti do 10-ti let mají vstup zdarma. Parkování zdarma. Stanovaní ze soboty na neděli zdarma. Těšíme se opět na skvělou atmosféru s Vámi!

Sponzoři benefiční akce Rockové léto 2023

Audio pozvánka